• Свеж
2 Пакет Градина Ограда Ивица,8.27inx4ft Ратан Ефект на Растенијата Граница Ивица,DIY Декоративни Цвет Трева Кревет Граница за Уредување на пешачки Патеки,Тревник Градина

2 Пакет Градина Ограда Ивица,8.27inx4ft Ратан Ефект на Растенијата Граница Ивица,DIY Декоративни Цвет Трева

DEN 2483.52

Од стока
Достапно.

1.1.Може да се spliced дизајн, лесно да го инсталирате : Мило дизајн, спојување е едноставен и лесен, демонтажа и монтажа е полесно, може да се spliced кружно според потребната должина, постојат 3 plungers под секоја ограда, која може да биде директно вметнат во мека почва да се направи ограда во Длабоко фиксна во почвата.Чувајте го фирма и не губат дури и во ветер и дожд. 2.2.Заштитни и мулти-цел : да се Чува децата, кучиња, зајаци или други подалеку од вашиот двор за заштита на растенија и цвеќиња во вашиот двор.Во прилог, тоа им помага да ги дефинираат и да се заштити вашиот градини, патеки и пејзаж граници. 3.3.Високо-квалитетни материјали : Изработени од не-токсични, без мирис, високо-квалитетни и еколошки, високо квалитетни пластични материјали, издржливи, можат да го издржат ветер и дожд, не е лесно расиплива, има временски отпорност и издржливост, и е погоден за употреба на отворено на целата година. 4.4.Декоративни : Ткаење ратан тераси и градина рабови.Место тоа на самиот раб на градината flowerbed да го сјајот на вашиот градинарство работа и да се обезбеди повеќе избори за вашата градина, тераса или двор, така што вашиот двор и дворот имате прекрасен декоративен изглед, и ќе бидете горди на тоа. 5.5.Пакување : пакетот вклучува 2 парчиња огради, големината на секој ограда : 60*21cm, на должина од 2 парчиња е за 1,2 метри.Ако имате други барања во времето на купување, ве молиме ни e-mail.

За производот

Купувачите избираат и