• Свеж
SpySpot Продолжен Батеријата за GPS Trackers со Соларен Погон Магнетни Планината Случај - USB Адаптер Вклучен - Работи со Optimus, Премиерот, Spytec, Tracki, GPS Trackers GL300MG, GL300MA, GL200, GL300

SpySpot Продолжен Батеријата за GPS Trackers со Соларен Погон Магнетни Планината Случај - USB Адаптер Вклучен

DEN 405.12

Од стока
Достапно.

Соларен Погон Батеријата Случај користи директна сончева светлина за да се задржи го наплатува.Таа поддржува неколку различни GPS Tracker модели вклучувајќи го и GL300 MG, GL300 MA, GL300 W, GL300, Песна, јас и неколку други минијатурни Следење GPS уреди.Тоа исто така може да се користи како USB батеријата е пак да се задржи други уреди поврзани.Вклучува USB адаптер за да го задржи напојува преку USB уреди обвинет од соларна енергија.Тоа исто така може да се користи како USB батеријата е пак да се задржи други уреди поврзани.Вклучува USB адаптер за да го задржи напојува преку USB уреди обвинет од соларна енергија.Тоа има силен магнет на база на која може да се користи за да се закачите на било магнетни површината.Соларен Погон Случај може да се закачи за приколки, бродови, тешка опрема, и други возила или контејнери во поглед на сончева светлина.Случајот е водоотпорна, па не можат да го издржат и топло и замрзнување температури.Тоа исто така може да го издржат врнежи како што се дожд и снег.Компактен дизајн : 5.43" x 4.06" x 2.5" Внатре Димензии : 4.5" x 3" x 1.5".USB Адаптер може да се користи за полнење на неколку различни типови на уреди.Пријави мобилни телефони, звучници, слушалки, и други напојува преку USB уреди.Водоотпорна случај може да издржи топли и ладни температури, како и врнежи.Силен магнет во основа може да биде прикачена на било кој метал површината.Лесно придава под возилото.Придава неколку различни видови на електронски уреди на соларен погон продолжен батеријата.Може да се полни од директна сончева светлина со користење на соларни панели на врвот на случај.Само треба да бидат во поглед на сонцето да остане постојано се полни.Соларен погон случај може да биде прикачена на чамци и приколки со GPS Tracker (НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Соларни случај треба да биде во поглед на сончева светлина да остане постојано се полни.Случајот е водоотпорна.Соларен погон случај може да биде прикачена на atv настана и други возила со водоотпорна магнетни случај.Само прикачите магнетни случај во локација со поглед на сончева светлина.Држи GPS Tracker (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) постојано се наплаќа преку соларна енергија.ANSWER : ___________________________ NOTE : GPS TRACKER НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ВО КУПУВАЊЕ.МОРА ДА СЕ КУПИ ОДДЕЛНО.Соларен погон случај може да биде прикачена на чамци и приколки со GPS Tracker (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Соларни случај треба да биде во поглед на сончева светлина да остане постојано charged Case е водоотпорна.Соларен погон случај може да биде прикачена на atv настана и други возила со водоотпорна магнетни case Just прикачите магнетни случај во локација со поглед на sunlight Keeps GPS Tracker (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) постојано се наплаќа преку сончевиот power NOTE : GPS TRACKER НЕ се ВКЛУЧЕНИ ВО КУПУВАЊЕ.МОРА ДА СЕ КУПИ ОДДЕЛНО.

За производот

Купувачите избираат и