• Свеж
vivianly Женска Средината на Теле Chelsea Чизми на Платформа Booties Буци Блок Пета Чевли Глуждот Чизми

vivianly Женска Средината на Теле Chelsea Чизми на Платформа Booties Буци Блок Пета Чевли Глуждот Чизми

DEN 1295.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Мека СТП горниот, дише мека внатрешна обвивка, гума не се лизга и носат-отпорни, outsole.Плоштад пети booties Еластична скратува на две страни и се повлече-јамка дизајн на пета за лесно да ги стави на и полетување. 2.36 инчи ниска пета дизајн го прави да изгледа домот и интелектуална; дебела пета го прави да се чувствувате добро во текот на целиот ден и прошетки удобно.Ниска, дебела пета чизми со еластична детали се специјално дизајнирани за мода девојките, кратки чизми може да додадете елегантен и радосна личност за вас.Висина на глуждот е на висина која совршено одговара на вашата омилена облека, вклучувајќи фармерки, leggings, здолништа и фустани, совршена комбинација на модерен жените секојдневно гардероби.Круг пети платформа дизајн.Elasticated страничните панели.Лесен за чистење со крпа.Моден класичен повлекување на стил. 2.75 инчи ниска блок пета booties.Платформа Висина : 1.18 во(приближно).Вратило Висина : 7.2 во(приближно).Гума надворешниот единствена обезбедува стабилност и удобност.Круг пети платформа design Elasticated страна panels Easy да се чисти со cloth Fashion класичен повлекување на style2.75 инчи ниска блок пета booties Platform Висина : 1.18 во(приближно)Вратило Висина : 7.2 во(приближно)Гума надворешниот единствена обезбедува стабилност и удобност.На ретро и модерен chelsea женска чизми имаат лесен-за-носат еластични дизајн што може да бидат заменети со различни облека и панталони за да го промените обликот на нозе и да го покаже на нивниот темперамент.Ви помогне лесно да се создаде повик, повик или префинет и елегантен личен стил.

За производот

Купувачите избираат и