• Свеж
Се игра Направи Привремена Боја на косата, Косата Восок за Коса, Глина, Адвокатско Чешлање, Сива коса, Pomade,Бела коса боја(1.8 унци) ...

Се игра Направи Привремена Боја на косата, Косата Восок за Коса, Глина, Адвокатско Чешлање, Сива коса, Pomade,Бела

DEN 214.80

Од стока
Достапно.

Висока Боја Видливост на Косата.Изгледа Природно Обоена.Може да се Меша и се Задоволувал со Други се Игра " Направи Боја на Косата Глина за да се Постигнат Различни Бои.Долготрајни.Пријател на Косата и Скалпот.Се ИГРА " НАПРАВИ БОЈА на КОСАТА ГЛИНА Сакате да ја стил на вашата коса без извршување на било какви бои?Дали сакате тоа, но сега не е време да оди на салон за убавина?Дали сакате тоа евтини затоа што едноставно само сакате да го пробате?Ако одговори се да, тогаш се Игра " Направи Боја на Косата Глина е вистинскиот производ за вас.Се игра " Направи стилови на & бои на вашата коса привремено.Тоа е buildable па може да се применува помалку или повеќе, во зависност од опсегот кој го сакате.Имаме седум бои да се избере од кои може да се меша и натпревар, како и да се создаде различни бои и тонови.Не грижете се бидејќи ова нема да го оштети вашата коса.Направен од природни состојки, така што не постои грижите за било иритација на скалпот или сушење на вашата коса.Безбеден за децата, тинејџерите и возрасните, па дури и постари кои сака да ги покрие сива коса!Тоа е мат финиш, свитливи и работен така можете да ги стил на вашата коса било кој начин сакате.Не е премногу тешко на косата и не се чувствува леплива.Само правото контрола.Идеален за секојдневна употреба, за партиите, cosplay, настани и други.Можете да ги користите како што се истакнува или да си одат сите на патот!Забавувајте се и уживајте во вашата удобност!.

За производот

Купувачите избираат и