• Свеж
Кабината е со Текстура Кул Досадна Коса Глина за Мажи со Мат Финиш Обликување на Косата Ставете Восок, Силна Одржи Без Сјај - [2.82 мл / 80 g]

Кабината е со Текстура Кул Досадна Коса Глина за Мажи со Мат Финиш Обликување на Косата Ставете Восок, Силна

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

Тоа, исто така, содржи природен кал кои имаат екстремни силна стил моќ, може да направи од мода фризура лесно.БЛЕСОК : ☆☆☆☆☆, Блесок-Слободен Мат Финиш - Ние направивме оваа Текстура Кул Досадна Глина, без сјај, тоа сили вашата коса да изгледа токму на начинот на кој сакате.Тоа може да се користи на сува или дури и малку влажна коса.Ако контактот се јавува, рамна thouroughly со вода.Тоа не го остави зад себе било остатоци.ЗАДРЖЕТЕ : ★★★★★, Целосна ден Силна Одржи Својата здрава и моќни стил состојки ќе се обезбеди вашата коса со извонредна силна одржи способност, можете да лесно да се создаде вашиот природен, персоналните мода и фризури, нека ви се направи Густа, Текстура, и Модерни Фризури.ПОГОДНА ЗА СЕКОЈ КОСА - без Оглед на кратка или долга коса, густа или брановидна коса, оваа глина ќе ви помогне да се постигне косата сакате.тоа ќе го направи вашиот кул фризура изгледа повеќе природни, лични и привлечни.Не го изложувајте на температури над 50℃.➤КАРАКТЕРИСТИКИ : Единствена формула на комбинирана глина даваат посебен стил на косата.➤ВНИМАНИЕ : За надворешна употреба само.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : ★★★★★, Лесно Да ги измиете Со Вода, Така што овој стил глина може да се ре-стил на косата во секое време, како ви се допаѓа. ➤Кабината е Brand Cab е специјализирана во областа на R & D и продажбата на животната средина и висок квалитет на нега на коса производи.

За производот

Купувачите избираат и