• Свеж
Супер Навивам Дефинирање Бустер за Природни и Кадрава Коса, Омекнува и Хидрира, Moisturizes Коса и Одлична за Лесно Чешла

Супер Навивам Дефинирање Бустер за Природни и Кадрава Коса, Омекнува и Хидрира, Moisturizes Коса и Одлична за

DEN 119.76

Од стока
Достапно.

Збогатен со есенцијални Argan, Кокосово и Семе од Сусам масла, овие природни екстракти обезбеди дополнителна исхрана, да се стимулира растот на косата и регенерирање на косата влакна, оставајќи уникатна арома дека ќе изненади сите ваши сетила.Не само што го обликуваат кадрици, тоа исто така, го контролира frizz и обезбедува длабока moisturisation на секој корен на вашата коса, да ги дефинира и loosens кадрици додека негување и јакнење на косата.Нашиот Супер Навивам Дефинирање Бустер е специјално формулиран мирис кој веднаш дава на вашата коса жив, славна и дефинирани кадрици со флексибилен се одржи во удобноста на вашиот дом, без clumping ефект.Лесни & Брз Сува : Брзо сушење формула за да се создава висока дефиниција кадрици во минути со природен сјај на косата, да нема остатоци лево.За Сите Кадрици : Лесно да се создаде различни видови на кадрици – спирала кадрици, барел кадрици, и сè во-помеѓу.Едноставно форма на кадрици на вашата омилена стил.Дополнителен поттик да совршен кадрици!КАРАКТЕРИСТИКИ : Совршен Дефинирани Кадрици : Веднаш да се постигне жив, хранети и дефинирани кадрици со флексибилен се одржи без мерење на вашата коса надолу или clumping ефект.Frizz-Слободен Контрола : Repels влажноста на воздухот, оставајќи вашите кадрици во контрола и frizz-слободни.Долготрајни Упориште : Нека вашите кадрици сјај од утро до вечер, без stickiness или flaking.100% Природни Состојки : Специјално формулиран со Натриум Polyitaconate, Argan, Кокосово и Семе од Сусам масла да се обезбеди дополнителна исхрана за стимулирање на растот на косата со алкохол toxin-бесплатно лекување.Инстант Коса Поправка : Веднаш се претвора текстурата на слаба, оштетена коса, оставајќи ја со мека, свиленкаста, полн кадрици со голема moisturising моќ, нема повеќе штетни виткање железо или стан железо.ИНСТРУКЦИИ : нанесете мала количина на коса бустер на чиста и влажна коса.Применуваат бустер на дланка на рацете и се применуваат од middles на краевите на косата. (1-2 производ дози).Го износот што треба да се применуваат ќе зависи од типот на косата, должина и јачина на звук.Обликот на кадрици со вашите раце.можете да ја исуши косата природно или со дифузор.Ти си добро да се оди со твоите жив, славна кадрици!ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1pc x Супер Навивам Дефинирање Бустер.

За производот

Купувачите избираат и