• Свеж
FLYPIG 6mm 1/4 Inline на Резервоар за Гориво Допрете Вентил Petcock За вклучување-Исклучување за 50cc 70cc 90cc 100cc 110cc 125cc150ccPit Quad Нечистотија Велосипед АТВ

FLYPIG 6mm 1/4 Inline на Резервоар за Гориво Допрете Вентил Petcock За вклучување-Исклучување за 50cc 70cc 90cc

DEN 150.96

Од стока
Достапно.

★Овој дел се вклопува 50-250cc Кинески Скутери, Мопеди, Квадрицепси, atv настана, Нечистотија јама велосипеди, и да си Одат Karts. ★Монтажа дупка со дијаметар : 1/4" 6mm. ★Директна Замена за Соодветна одговара и Лесна Инсталација. ★Направени од високо квалитетен материјал, издржлив, за долго време се користи. ★Нови Резервни Дел. (Не Се Обновени/Реновирана/Repurposed).FLYPIG 1/4" Inline Гас на Резервоар за Гориво Petcock 6mm За вклучување-Исклучување За Хонда, Suzuki 50cc 110cc 125cc 50-250cc Нечистотија Велосипед АТВ Кабриолет Мотоцикл Монтажа дупка со дијаметар : 1/4" 6mm Гориво Тип : Гориво Switch Вентил Petcock Боја : Како на фотографијата е прикажано Позиции Прекинувач : ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ Одговара : Хонда, Suzuki Dirt Bike,АТВ,Кабриолет,Мотоцикл,50cc-250cc.Пакет содржи : 1*Резервоар за Гориво Petcock Имајте на ум : А. ве Молиме проверете внимателно објектот слики, моделот и големината пред купување.Или да ни остават пораки за помош ако не сте сигурни за fitment.Б.FLYPIG бренд производи, со Висок квалитет, Не-оригинални, Директна замена.

За производот

Купувачите избираат и