• Свеж
Серија 436.1 Надвор Микрометар со Ratchet Запре и Заклучување Орев, Карбид Лице, во Случај, 0.001 Дипломирањето, 21-22 Опсег

Серија 436.1 Надвор Микрометар со Ratchet Запре и Заклучување Орев, Карбид Лице, во Случај, 0.001 Дипломирањето,

DEN 2064.00

Од стока
Достапно.

Starrett сатен хром финиш – без отсјај – отпорен на ' рѓа.Поголеми димензии се опремени со комбинација ratchet и модератор на скоростите за единствен притисок и побрзо приспособување.Цврста и стабилна посебни леано железо рамка со перфорации за леснотија и ребрести за сила и стабилност.Земја на потекло : сад.Исто избалансиран дизајн како помали димензии но строен на овие поголеми димензии со . 300" (7. 6mm) наковалната и вретено дијаметар за леснотијата на користење на поголеми работа.

За производот

Купувачите избираат и