• Свеж
XFasten Професионална Одделение Gaffer Лента, 2 Инчен X 30 Метри (Бела)

XFasten Професионална Одделение Gaffer Лента, 2 Инчен X 30 Метри (Бела)

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Зошто Gaffer Лента?На XFasten Gaffer Лента е памучна крпа лента со гума лепило што е вода и абразија-отпорни.Тоа е супериорен во однос на повеќето други ленти како селотејп.Оваа лента има следниве карактеристики : .Остатоци-Бесплатни : На XFasten Gaffer Лента е широко се користи од страна на ТВ, Театар, Студио, Автомобилската, Фотографија, Музика и други професионалци, главно, затоа што тоа е не-рефлективен и остатоци-слободни.И покрај тоа што има големо почитување, на XFasten Gaffer Лента е лесно да се отстранат.Крпа Лента : Тоа е исто така познат како Крпа Лента и тоа е мат и против пролизгување што го прави идеален за повеќе намени.Премиум Квалитет : На XFasten Gaffer Лента е најдобар Крпа Лента достапни на.com.Тоа е произведен со висок квалитет на материјалите и поминува низ innumerous тестови пред да го испратите на крајните корисници.Задоволство Гарантира : Бидејќи XFasten е широко се сигурни во нивната супериорен квалитет на производот, тие ќе пари назад, ако не сте задоволни со XFasten Gaffer лента.

За производот

Купувачите избираат и