• Свеж
adidas Мажите Copa Смисла.3 Трева Фудбалски Чевли

adidas Мажите Copa Смисла.3 Трева Фудбалски Чевли

DEN 1918.80

Од стока
Достапно.

100% Кожа.Гумен ѓон.adidas mens Фудбалски Чевли.На adidas бренд има долга историја и вкоренето врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.

За производот

Купувачите избираат и