• Свеж
Луксузна Перница Шамс Сет од 2 Стандардна Големина,Декоративни пом Дополнителните Перница Опфаќа Сомот Двојно Двострано Дијамант Шема Quilting Pillowcases,Патент Затвор?

Луксузна Перница Шамс Сет од 2 Стандардна Големина,Декоративни пом Дополнителните Перница Опфаќа Сомот Двојно

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

[Можете да добиете овие ] : кралицата перница опфаќа поставува Вклучува и 2 стандард дополнителните pillowcases 20"x 26" Инчи ,без перница баласт. [пом Дополнителните декорација] пом дополнителните додава единствена деликатес на оваа симпатична перница покрива .Апликациите на минималистички бои и исклучителна дополнителните изработка, особено естетски хармонија, ви донесе пријатно расположение и неограничен визуелно уживање.Ви овозможува лесно да одговараат на вашиот простор креветот и спалната соба. [мека кадифен ткаенина] Направени од Сомот ткаенини, оваа мека перница шамс е добро вентилирани, кожата-пријателска и пријатна.,Во исто време, задебелена ткаенини се применуваат ,дури и повеќе топла и мека после чистење.сомот перница шамс поставите ви дава облак-како ноќна искуство. [ Исклучителна quilted процес ] quilted со дијамант моделот обезбедува висок квалитет на производот, структурата исполнет со не-гуми за џвакање микрофибер памук во внатрешноста, така што quilted pillowcase е богата со три-димензионални смисла и мекост.Производ луксузни чувство на економијата и да е повисок. [совршен подарок и услуга] декоративни перница шамс е одличен избор за да се подароци за вашата љубов, за момчиња, девојки и деца на разни фестивали како денот на Вљубените и Божиќ ден.Ако имате било какви проблеми или прашања, ве молиме да ги споделите со нас преку e-mail (клик HAIHUA продажба, и потоа кликнете да се побара) и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение навремено.Вашата шопинг искуство секогаш ќе се нашиот врвен приоритет.Бидејќи нашата компанија е основана во 2011 година, ние се фокусира на дизајн и маркетинг на кревети во собата, ќебе и перница за речиси 10 години.Има работи долго и напорно на производи што им даде на луѓето со романтична и домот на домаќинството атмосфера.Секоја декорација перница опфаќа е considerately изграден за да им даде на нашите клиенти елегантен и пријатно чувство во вашиот дом.Тоа е универзална вистина, во нашиот персонал е срцето дека ние треба да се обезбеди најдобрите производи на нашите клиенти.Постелнината во собата е наменета за да додадете зачин и пријатна на вашиот зима.

За производот

Купувачите избираат и