• Свеж
Staples 648178 Премиум Сјајни Фото Хартија 8.5-Инчен x 11-Инчен 50/Pack (19899-CC)

Staples 648178 Премиум Сјајни Фото Хартија 8.5-Инчен x 11-Инчен 50/Pack (19899-CC)

DEN 444.72

Од стока
Достапно.

Се продаваат како 50/Пакет.Користете сјајни фото хартија за да ги печатите во висока резолуција црно-бела или колор фотографии.Димензии : 8.5"W x 11"Л Доаѓа со 0.27 mm дебелина која обезбедува долготрајни и професионален квалитет на фотографиите.Користи инкџет печатење технологија за печатење на прецизност текст и слики.Не-перфориран.Киселина-слободни и не ќе жолта или да се урнат со текот на времето. 50 листови по пакет.Суши брзо за не-дупка со длабочина.Resealable поли кеси се обезбеди долгорочно чување.Во тешка категорија хартија ви овозможува да печатите фотографии без хартија навивам.Доаѓа со 0.27 mm дебелина која обезбедува долготрајни и професионален квалитет на фотографиите.Суши брзо за не-дупка со длабочина.Користи инкџет печатење технологија за печатење на прецизност текст и слики.Resealable поли кеси се обезбеди долгорочно чување.Производство на високо-квалитетни слики со овој 50-count кутија од Staples 8.5 x 11-инчен сјај премиум фото хартија.Печатење со висок квалитет живописни графики со оваа премиум фото хартија.Оваа тешка тежина хартија има сјајни заврши што е формулиран за брзо дупка со-слободен печатење.Киселина-слободни и архивирање на квалитет, овој труд е траен и не се жолта со текот на времето.Ова писмо, големина на фото хартија е компатибилен со повеќето инк-џет печатари, па можете да се произведуваат високо квалитетни слики со вашата машина.Оваа премија Staples сјај фото хартија е спакувана како 50 листови за кутија за кратко работи на печатење фотографии.Користете сјајни фото хартија за да ги печатите во висока резолуција црно-бела или колор фотографии.Димензии : 8.5"W x 11"Л Доаѓа со 0.27 mm дебелина која обезбедува долготрајни и професионален квалитет на фотографиите.Користи инкџет печатење технологија за печатење на прецизност текст и слики.Не-перфориран.Киселина-слободни и не ќе жолта или да се урнат со текот на времето. 50 листови по пакет.Суши брзо за не-дупка со длабочина.Resealable поли кеси се обезбеди долгорочно чување.Во тешка категорија хартија ви овозможува да печатите фотографии без хартија навивам.

За производот

Купувачите избираат и