• Свеж
BooW Жените Chiffon Kaftan Абаја Муслимански Фустан Долг Ракав Само Вратоврска Flowy Макси Фустан Исламската Вечер Gown

BooW Жените Chiffon Kaftan Абаја Муслимански Фустан Долг Ракав Само Вратоврска Flowy Макси Фустан Исламската

DEN 1046.40

Од стока
Достапно.

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Муслимански Женска Обичен Chiffon Абаја Фустан.Пакетот Вклучува : Абаја Фустан Само (Шамија НЕ е ВКЛУЧЕН!!!).Материјал : Висок Квалитет Chiffon.Карактеристики : Долг Ракав Само Вратоврска Макси Фустан со Супер Голема Полите.Облека за Нега : Рака мие нежно и се Исуши Само.Категорија:Традиционално & Културни Носат Тип : Исламска Облека Стил : Макси Фустан Шема:Обичен Chiffon Долго Gown Прикажани Боја:Солидна Боја Материјал:Висок Квалитет Chiffon Пакет вклучуваат:Абаја само, без шамија Повод:Погоден за посетување на разни настани, секојдневно носат и давање на подарок пријатели. [Големина Информации] Големина М - Должина 56", Биста 40", Рамо 15.7" Големина L - Должина на 58", Биста на 42", Рамо 16.1" Големина XL - Должина 60", Биста 44", Рамо 16.5" Големина XXL - Должина е 60", Биста е приближно 46", Рамо 16.9".

За производот

Купувачите избираат и