• Свеж
Miusol Жените Формално Флорални Чипка Вечер Партија Макси Фустан

Miusol Жените Формално Флорални Чипка Вечер Партија Макси Фустан

DEN 1559.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Патент затворање.ГОЛЕМИНА ПРЕПОРАЧУВАМЕ : НИ 4/6(Мал), НИ 8/10(Среден), НИ 12/14(Големи), НИ 16(X-Large), НАС 18(XX-Large), Должина на : 58 инч.Одговараат за Деверуша Носи, Вечер Партија, Матурска Или Свадба.Гроздобер Половина Висока Јака Дизајн, Капа Ракав.Чипка Разлика Chiffon Стил, Патент На Грбот, Долг Фустан.Ве молиме да се Стави Во Торба за Перење За Перење Со Ниска температура и железо внимателно во ниска температура премногу.Големина : XX-Large | Боја : Темно Зелена Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

За производот

Купувачите избираат и