• Свеж
CJVJKN Мултифункционален Табела Фудбал, Компактен Мини Фудбал на Маса Деца/Возрасни Семејството/Игра Соба за Забава Играчки 37 65.8 10 cm

CJVJKN Мултифункционален Табела Фудбал, Компактен Мини Фудбал на Маса Деца/Возрасни Семејството/Игра Соба за

DEN 5679.36

Од стока
Достапно.

★Стабилна конструкција, простор за заштеда на енергија, совршен за мали игра соба. ★ Материјали : дрво. ★На tabletop Фудбал верзија е само како забава и предизвик, Популарна и лесно да се игра, оваа интерактивна игра за 2-4 лица е одлична за семејства и возрасните да се игра. ★ Мини големина, огромни резултати : Овој мултифункционален foosball tabletop за полнење може да биде лесен и компактен,оваа пространа површината дозволува многу простор за игра Стандард foosball. ★ едноставно да се игра : оваа мини foosball Фудбал во собата е компактен, па вие буквално може да се земе тоа да било партија, barbeque, бар, задната врата, кампување патување, или се заедно, Проп го на рамна површина, и вие сте добро да се Оди!.Големина на : 37 * 65.8 * 10 cmcolor : blue Weight : 6 kg Improve вашето дете е одговор и да имаат забава со семејството, пријатели, итн.Одличен Божиќ подарок, збир на играта маси ви обезбедува со многу забава, одлична внатрешна забава и забава за вашите деца, е идеален за роденденски подарок или Божиќ подароци за децата.[Учење и настава] децата возрасни играчки, децата се игра интерактивна играчки, ова е едноставна интелектуалниот развој играчка.[Мулти-функционални едукативни играчки] Во исто време, тоа може да се обучуваат децата спортски забава, остваруваат своите способности и да се подобри нивната логика размислување.[Децата и Семејството Интеракции] Тоа е можно да се дружиме со децата и да им се чувствуваат топлината на вашиот дом.Табела фудбал игри се на премиум дизајн и се дизајнирани за да додадете возбуда да било основа, игри соба, земјата пештерата, бар, аркадни или тераса.Пакетот вклучува : 1 фудбал на маса.[Забелешка : Предмети, освен производите што се прикажани на сликата се за повикување само и не се вклучени].

За производот

Купувачите избираат и