• Свеж
CJVJKN Дрвени Играчки,Foosball Tabletop Игри и Додатоци, Мини Забава, Преносни, Foosball Фудбал Tabletops Фудбал Рекреативни, 68.5x37x10cm

CJVJKN Дрвени Играчки,Foosball Tabletop Игри и Додатоци, Мини Забава, Преносни, Foosball Фудбал Tabletops Фудбал

DEN 5406.48

Од стока
Достапно.

★Стабилна конструкција, простор за заштеда на енергија, совршен за мали игра соба. ★Материјали : дрво,Големина : 68.5x37x10cm. ★На tabletop Фудбал верзија е само како забава и предизвик, Популарна и лесно да се игра, оваа интерактивна игра за 2-4 лица е одлична за семејства и возрасните да се игра. ★Мини големина, огромни резултати : Овој мултифункционален foosball tabletop за полнење може да биде лесен и компактен,оваа пространа површината дозволува многу простор за игра Стандард foosball. ★едноставно да се игра : оваа мини foosball Фудбал во собата е компактен, па вие буквално може да се земе тоа да било партија, barbeque, бар, задната врата, кампување патување, или се заедно, Проп го на рамна површина, и вие сте добро да се Оди!.Игра табела фудбал игри со вашите деца за да се зголеми родител-дете интеракција, да играат игри со вашите колеги, да се релаксираат во компанијата, или да се забавуваат со вашите пријатели во текот на слободното време.[Учење и настава] децата возрасни играчки, децата се игра интерактивна играчки, ова е едноставна интелектуалниот развој играчка.[Мулти-функционални едукативни играчки] Во исто време, тоа исто така може да се обучуваат децата спортски забава, остварување на нивните способности, и да се подобри нивната логика размислување.[Децата и Семејството Интеракции] Можете да комуницирате со вашите деца да ги прават да се чувствуваат топлината на вашиот дом.Табела фудбал игри се на премиум дизајн и се дизајнирани за да додадете возбуда да било основа, игри соба, земјата пештерата, бар, аркадни или тераса.Големина : 68.5x37x10cm Weight : 8kg Package вклучува : 1 фудбал на маса.

За производот

Купувачите избираат и