• Свеж
CJVJKN Класична Игра Мини Преносни Табела Фудбал, Погоден за Маса Игри за Возрасни и Деца, 69 37 24.5 cm

CJVJKN Класична Игра Мини Преносни Табела Фудбал, Погоден за Маса Игри за Возрасни и Деца, 69 37 24.5 cm

DEN 7734.24

Од стока
Достапно.

★ фудбал kicker за на маса - корпус на декоративни дрвени изгледа - со црвено-бела и жолто-синиот тим. ★Фудбал е контролирана од страна на вртење, влечење и туркање на столбови - кој може да освојат најмногу цели и да победи на натпреварот. ★ Табела фудбал со 6 игра барови - Со 3 играчи по прашање - Резултат од 0 до 9 за секој тим - 2 топки вклучени. ★Не се лизга, зезнав рачки - род крајот капи како повреда заштита - Пена род тампон - Игра фигури направени од цврсти пластични. ★Двете деца и возрасни ќе има забава корне - исто Така одличен подарок идеја за сите големи и мали фудбалски навивачи.Класичен табела фудбалот се игра за деца и adultsfeature : одлична игра на табла, кои возови на вашето дете одговорност и им овозможува на вашето дете да развие интелигенција во играта.Оваа табела фудбал е рагби-стил на игра кој им овозможува на децата да стапат во контакт со фудбал рано и да го развиваат својот интерес во спортот.Оваа табела игра може да се промовира родител-дете интеракција, им овозможи на родителите да растат со своите деца, како и подобрување на односот меѓу родителите и децата.Производ parameters Name : Фудбал Table Material : дрво влакна board Color : wood Size : 69 * 37 * 24.5 cm Weight : 10kg Applicable возраст : 4 години и above Uses : спална соба, дневна соба, затворен, outdoorpackage : 1 X Табела Фудбал во Собата.

За производот

Купувачите избираат и