• Свеж
CJVJKN Класичен Табела Фудбал, Мини Преносни Фудбал на Маса за Возрасни и Деца, Погодна за Внатрешна и Надворешна, 61 28 11 cm

CJVJKN Класичен Табела Фудбал, Мини Преносни Фудбал на Маса за Возрасни и Деца, Погодна за Внатрешна и Надворешна,

DEN 6621.36

Од стока
Достапно.

★ Лесно да уживате во реалниот живот foosball акција од секоја соба во вашиот дом.На tabletop верзија на оваа возбудлива игра, го прави лесно да совршен вашиот снимањето вештини, голманот блокови, 360 степени се врти, и повеќе. ★ Деца и возрасни ќе бидат во можност да се добие многу на уживањето од овој сестран и едноставна за употреба интерактивни мебел.Тоа ќе се вклопи во убаво во игра просторија, гаража или playroom да ви даде уникатна забава опција. ★ Изградена на силна дрвена конструкција и цврсти челични прачки, здрав и сигурен, може да ви послужи за долго време. ★ Овој пренослив минијатурни табела фудбал сет е идеален простор за заштеда на енергија големина и е совршена за на места или на домови каде што не постои простор за целосна големина foosball маса, како дете playroom или семејството соба кат. ★ Двете деца и возрасни ќе има забава корне - исто Така одличен подарок идеја за сите големи и мали фудбалски навивачи.Класичен табела фудбалот се игра за деца и adultsfeature : одлична игра на табла, што може да го искористите вашето дете е одговорност и овозможи на вашето дете да развие интелигенција во играта.Оваа табела фудбал е рагби-како игра која им овозможува на децата да стапат во контакт со фудбал порано и да ги развијат своите интерес во спортот.Оваа tabletop игра може да се промовира родител-дете интеракција, им овозможи на родителите да растат со своите деца, како и подобрување на односот меѓу родителите и децата.Производ parameters Name : Фудбал Table Material : дрво влакна board Color : Wood Size : 61 * 28 * 11cm Weight : 10kg Applicable возраст : 4 години и above Use : спална соба, дневна соба, затворен, outdoorpackage : 1 X Табела Фудбал во Собата.

За производот

Купувачите избираат и