• Свеж
CJVJKN Преносни Мини Табела Фудбал, Затворен Игра на Маса детски Дом Игри Спортски Забава Игри, Играчки Големина 28.5 50 8.5 cm

CJVJKN Преносни Мини Табела Фудбал, Затворен Игра на Маса детски Дом Игри Спортски Забава Игри, Играчки Големина

DEN 4491.60

Од стока
Достапно.

★6 редови прави вашата игра поубаво, 3 реда за секој тим, 3 играчи секој ред. ★Ова foosball не е само игра за деца, но исто така и добра игра за возрасни, од сите возрасти можат да уживаат во неговите смешни. ★Тоа е лесно-планирам играч барови и затоа е погоден за сите членови на семејството. ★ Може да се стави тоа на кафе на маса, на подот, или други рамна површина за да се игра. ★На маса фудбал модел е "топ класа" и има одлична цена / перформанси сооднос.Секогаш да им обезбедиме на нашите најдобри производи, дизајнирана за да ви даде подобро шопинг искуство.Име на производ : Табела football Size : 28.5 * 50 * 8.5 cm Weight : 4 kg6 линии направете ја вашата игра на повеќе возбудлива, 3 линии на тимот, 3 играчи по линија.Вие може да го игра на кафе на маса, на подот или на друг рамна површина.Оваа табела фудбалот не е само игра за деца, но исто така и добра игра за возрасни, луѓето од сите возрасти можат да се забавуваат.Одличен десктоп верзија на маса фудбал, се чувствува, звуци и игри како вистински things It има лесен-лизгачки џојстик, така што е погодна за сите членови на familyproduct опис : Наменета за возрасни и деца забава, мал фудбал на маса е забавно и безбедна игра, совршен за Божиќ или роденден!.

За производот

Купувачите избираат и