• Свеж
Toydaze Прашка Foosball Брзо Прашка дух пакостник Игра со Екстра 10 Пакови & 2 Slingshots за Слободно Користење, Преносни Slingpuck Игра на Табла за Детето, Foosball Игра Slingshot Одбор, Доста?

Toydaze Прашка Foosball Брзо Прашка дух пакостник Игра со Екстра 10 Пакови & 2 Slingshots за Слободно Користење,

DEN 815.52

Од стока
Достапно.

[НАШИТЕ 5 MM VS.ДРУГИТЕ 2,5 MM ДЕБЕЛИ ОДБОР ДНОТО] : На дното дебелината на нашите надгради foosball победник игра на табла е 100% зајакнат од заеднички 2.5 mm до 5мм, со кои се подобрува прашка пак одбор е физичка сила и стабилност, исто така, го прави поотпорни на свиткување и влијание-отпорни, за време на дневни брза игра. [ПОВРЗЕТЕ ВОЗРАСНИ-ДЕЦА БЕЗ ЕЛЕКТРОНИКА] : Прашка дух пакостник игра е како мини верзија на воздухот хокеј, со користење на вашите прсти да се пука на дрво дискови, наместо на пакови.Тоа е апсолутна едноставен, но забавно игра за да се поврзете на родителите со децата и да го одвлекува вниманието на децата подалеку од видео игри, децата може да се победи на возрасните, што го прави повеќе забава за сите да играат.Како конкурентна како воздух хокеј или foosball но на мали преносни маса, што го прави овој брз умешност игра голема партии и игра со пријатели. [ВРЕДНОСТ-ДОДАДЕНО ЕКСТРА 20 ПАКОВИ + 4 ЛАСТИЧИЊАТА ЗАМЕНА] : Ова 22.1*11.8 во големи димензии прашка foosball играта табла доаѓа со 5 бела s физичка сила. 100% подебели од обичните верзија на пазарот, да ја направат поотпорни на свиткување.Повтори тестови за да се утврди за да го користите 0.1" како најсоодветна дијаметар за да се обезбеди најдобри еластичност за долготрајна употреба. 40% посилна од заеднички верзија на пазарот.Играчи прво место 5 пакови на секој од големината на табла, и истовремено користење на силни еластична бенд да започне пакови преку отворање додека не сопствен пакови лево на нивна страна.Кој го отвора својата страна на одборот прво ќе победи!.Неговиот факултативен да се менуваат или да додадете дополнителни punisher варијации, како отстрани еден противници пак ако играчот не дојде пак минува низ портата. 1 x Slingpuck Одбор(22.1*11.8 во). 5 x Белата Пакови. 5 x Црното Пакови. 2 x Ластичињата. 5 x Белата Пакови. 5 x Црното Пакови. 2 x Ластичињата.

За производот

Купувачите избираат и