• Свеж
Мачка Чешма Филтри 8pcs Мачка Фонтана Филтер за Замена, Мачка Фонтана, домашно Милениче Филтер Чешма Замена на Филтрите за 100oz/3lL Милениче Фонтана Јаглерод Замена Фил?

Мачка Чешма Филтри 8pcs Мачка Фонтана Филтер за Замена, Мачка Фонтана, домашно Милениче Филтер Чешма Замена

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

Бидете сигурни дека вашето домашно милениче секогаш има чиста, бистра вода со Coppthinktu филтри за мачка фонтана. [ГОЛЕМА ФОНТАНА ФИЛТЕР ЗА ВАШИОТ ДРУГАР] Не заобиколат нарачување на висока ефикасност филтер, на домашно милениче фонтана добива затнат лесно и тоа е хаос и бруто.Ние сме одговорни за сите наши производи.Уникатна комбинација е одлична за сите зафатен милениче родители!Без ризик!Без чекање!Сега им даде на вашето домашно милениче изненадување!.Мачка фонтана филтри се направени од памучен слој, активиран јаглерод, и јонска размена смола, кои лесно можат да се филтрираат нечистотии во водата.

За производот

Купувачите избираат и