• Свеж
8 Pack Мачка Чешма Замена на Филтер , за 1.6 L / 2L / 2.4 L / 2.5 Л Автоматско Милениче Фонтана Мачка Чешма Куче Вода Диспензерот, да ги Задржи на Вода се Чисти и Свежи

8 Pack Мачка Чешма Замена на Филтер , за 1.6 L / 2L / 2.4 L / 2.5 Л Автоматско Милениче Фонтана Мачка Чешма

DEN 311.52

Од стока
Достапно.

【ПОВЕЌЕ КОМПАТИБИЛНОСТ】- Компатибилен со повеќето милениче чешми на 1.6 L/2 L/2.4 L/2.5 L,ве молиме проверете форма на јаглерод замена на филтер треба и исто така може да се измери вашиот фонтана големина првиот (Забелешка : Не се погодни за филтер на плоштадот мачка фонтана). 【ЗА МАЧКАТА ЗДРАВЈЕ】 - Врвен квалитет PP microporous филтер памук и високи перформанси активиран јаглерод за да помогне да се ослободи од хлор, нечистотии и смрдеата, се фати за коса и остатоци, на јонска размена смола филтри за вода повторно да се осигура дека секоја капка е здрава, изработка на вода повеќе чисти и свежи, подобро дегустација.Подобро-дегустација на вода ќе се поттикне вашите миленици да пијат повеќе, помагајќи им да го надополнува влага и да се задржи здрав. 【ЕКОНОМСКИ ПАКЕТ】- Јаглерод филтри сет вклучува 8 пакет на мачка фонтана замена филтри ,нашите филтри содржи 50% повеќе јаглерод отколку повеќето филтри на пазарот за подобро и подолго-трајни филтрација кој може да ви помогне да ги задржи подалеку од некои болести на домашни миленици. 【Животниот ЦИКЛУС НА СЕКОЈ ФИЛТЕР】- за Да се спречи активиран јаглерод прашина од пролевање во вода, ве молиме да се впие филтер во вода за 2 минути исплакнете тоа пред употреба.За здравјето на вашата мачка,ние предлог дека ќе филтерот на секои 1 до 2 недели во лето, на секои 2 до 4 недели во зимскиот период за да се задржи водата, свежина.Заменете почести, ќе биде потребно доколку повеќе мачки користење. 【ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГА】- Нашите филтри се високо перформанс и врвен квалитет.Ве молиме контактирајте со нас ако објектот има било каков проблем,ние ќе ви обезбедиме најмногу пријателски услуги на клиентите.Вашето задоволство е наша постојана напори и извршување.

За производот

Купувачите избираат и