• Свеж
Panker Мачка Фонтана Пумпа Замена, Ултра-Тивка Мачка Чешма Пумпа со 6 Долги Нозе, Кабелот за Напојување, се Работи за Veken 84 мл/2.5 L & isYoung 54 оз Мачка Фонтани и слично - AC Адап?

Panker Мачка Фонтана Пумпа Замена, Ултра-Тивка Мачка Чешма Пумпа со 6 Долги Нозе, Кабелот за Напојување, се

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Answer : ___________________________ Note : Оваа мачка фонтана пумпа не доаѓа со AC адаптер, тоа е само една пумпа, ве молиме погледнете ги вашите оригинални мачка фонтана пумпа .пред да го купите!.Големината на оваа мачка фонтана пумпа е за 1.7 x 1.6 x 1.2 инчен, тоа е ултра светлина и издржливи , чистење на пумпа за секој од две недели да се шириме на животниот век на овој пумпа. [Трајни и Ултра - тивок Мотор ] - не Можете да едвај се слушне проток на вода со тивок потопна пумпа за вода, тивка работа дури да се работи за 20,000 часа; Ниска потрошувачка на енергија, само 1,5 степен еден месец. [5.9 ft Долго Моќ Кабел] - миленици пиење фонтана пумпа е дизајн со 2 m power кабел, што го прави лесно да се одржи вашата мачка фонтана во насекаде каде што сакате. [Лесно да се Замени ] - Со оваа мачка фонтана замена пумпа , вие не треба да купат нов мачка фонтана, само заменете ја вашата оригинална мачка фонтана пумпа ,лесно може да го замени.Работи одлично и тивок само како оригиналот onr ,спаси многу време и долари за у !.Panker Мачка Фонтана Пумпа Специјално Дизајнирани за мачка фонтана за пиење ,лесно да се замени , работи како добри како вашите оригинални мачка фонтана пумпа ,нема потреба купуваат скапи еден од вашиот локален detailer ,спаси многу долари за u !Answer : ___________________________ Note : Оваа мачка фонтана пумпа не доаѓа со Ac Адаптер, се однесуваат на вашата оригинална пумпа пред u купи !тоа не е напојува преку Usb, тоа не доаѓа со led lights Specification : Големина : 1.7" x 1.6" x 1.2 Нето тежина : 80g/2.82 oz Max Проток : 40 GPH (150 L/H)Пакет се Вклучени : 1x миленици пиење фонтана пумпа.

За производот

Купувачите избираат и