• Свеж
Пионер Милениче Magnolia Милениче Фонтана 55 оз, Бела

Пионер Милениче Magnolia Милениче Фонтана 55 оз, Бела

DEN 642.72

Од стока
Достапно.

BPA Free Пластични Милениче фонтана континуирано филтри за вода.Обезбедува мачка повеќе пиење површини за максимална хидратација.Користи Пионер Милениче #3003 замена филтер. 55 унца капацитет.Користи нашиот најнов USB кабелот.Без трансформатор за да се прегрее.Вклучени компоненти : Горе, база, magnolia цвет topper, USB кабелот/plug, замена на филтер и упатството.На рачката се наоѓа на предниот панел на пумпа регулира стапка на проток.Максималната или "+" создава најсилните проток.Минимум или "-" создава најмногу лесната проток.Со почеток во најниската прилагодување е препорачливо.Поставување на рачката на максимална поставка може да предизвика јавните.Убава и стилски милениче фонтана со Magnolia цвет пиење површината Мачки сакаат свежа, се движат во водата и се привлечени звукот.Оваа убава и стилски милениче фонтана со Magnolia цвет пиење површината поттикнува миленици да пијат повеќе, подобрување на нивното здравје преку зголемување на хидратација.На Magnolia фонтана држи до 55 мл вода.На Magnolia Фонтана линија, исто така, нуди USB конекција и 5 V пумпа.Ако имате едно домашно милениче или мулти-пет домаќинство ова е фонтана за вас.Ако некогаш се имате било какви прашања или проблеми нека нашата прекрасна семејство ви помогне.

За производот

Купувачите избираат и