• Свеж
Leewakia Мачка Чешма Пумпа, Замена на Пумпа за Керамички Милениче Фонтана, Ултра Тивок Долг Животен Век Мотор, IP-68 Водоотпорен Пумпа со 1 Пена Филтер

Leewakia Мачка Чешма Пумпа, Замена на Пумпа за Керамички Милениче Фонтана, Ултра Тивок Долг Животен Век Мотор,

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

【Погоден Фонтани】миленичиња фонтана замена пумпа е компатибилен со 71 мл/2.1 L мачка чешма и други соодветни модели (адаптер не се вклучени). 【Ултра Тивок Тоа го прави миленици јадат поздраво и побезбедно. 【Лесно да се Чисти】Чистење на мачка чешма пумпа на секои 2 недели да се продолжи пумпа живот.

За производот

Купувачите избираат и