• Свеж
Мачка Чешма Филтер, Youthink 6 Pack Мачка Фонтана Филтер за Безжични Милениче Фонтана CO2, Куче Филтри за Вода со активиран јаглерод

Мачка Чешма Филтер, Youthink 6 Pack Мачка Фонтана Филтер за Безжични Милениче Фонтана CO2, Куче Филтри за Вода

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

【Применливост】Компатибилен со YOUTHINK Безжична Мачка Чешма CO2. 【Индивидуални Пакет】Вклучува 6 пакет на премиум милениче фонтана замена филтри, Независно херметички пакувања, погоден за употреба и чување. 【Ефективна и Ефикасна】Составен од памук слој, активиран јаглерод, и јонска размена смола, кои ефикасно ја елиминира мирис и лош вкус,држи вода свежи. 【Лесно да се Замени】Само усогласување на центар дупка со пумпа, и се обрне внимание на предната и задната страна. 【Топло Совети】На јаглероден филтер фаќа невидливи нечистотии и помага да се задржи водата дегустација свежи.Тоа треба да се печете на секои 7 дена и се менуваат на секои 2-4 недели.

За производот

Купувачите избираат и