• Свеж
Fcclss Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A21, Samsung A21 Случај СТП Кожен Паричник Случај со врвка за околу Рака & Картичка & Пари Џеб & Потпирачот Флип, Shockproof Заштитна, Зм

Fcclss Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A21, Samsung A21 Случај СТП Кожен Паричник Случај со врвка

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Само совршено дизајниран за Samsung Галакси A21. [Забелешка : Екран заштитник НЕ е вклучен!].Направени од високо-квалитет премиум СТП кожа и TPU материјал, го прават овој случај shockproof, песок-доказ и прав-доказ.Овој случај вклучува картичка слотови и пари џеб за да ги зачувувате вашите кредитни картички, ПРОЕКТ и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.Стојат функција поставува рацете да ви бидат слободни, додека гледањето на видео или повеќе, и да се обезбеди мулти-агли на гледање.Едноставен за инсталација и отстранување, лесен пристап до сите копчиња и функции.Магнет затворач за лесно да ги отворите со безбедни чекање кога е затворен, безбедно држачот на вашиот телефон, вашиот картички, пари и ID. [Забелешка : магнет нема да влијае на приемот на сигналот или било функции.].Сите околу заштита со шок-апсорпција агол и застана на работ околу екран и камера се направи овој случај силни заштитни.Добро заштита, но не многу тежина и гломазна, лесно да се носат во вашите раце, џебови и чанти.Опис : Материјал : СТП кожа и TPU Дизајн : Паричникот случај со Луксузен модерен печатени шема, да се направи овој случај повеќе очи-фаќање додека добро заштитна Функција : *Овој случај САМО компатибилни со Samsung Galaxy A21. *Добро заштитен, трајни, здрав и удобен.Луксузна & Стилски & Очи-фаќање. *Сите околу заштита предвидени, shockproof, водоотпорен, и прашина-доказ. *Екстра покрена и усните агли на предните тешко рамка обезбеди супер заштита од капки за очи, да ги задржи вашиот екран безбедно. *Доаѓа и со заштитна кутија.Ве молиме ги споделите со нас, ако најдете нешто што може да ви помогне.Ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Пакетот вклучува : 1 * мобилен телефон случај.

За производот

Купувачите избираат и