• Свеж
Мобилен Телефон Покрие Случај за Huawei P9 Обичен Текстура Вертикална Флип Кожа Случај Половината Торба со Магнетни Тока(Црн) (Боја : Црна)

Мобилен Телефон Покрие Случај за Huawei P9 Обичен Текстура Вертикална Флип Кожа Случај Половината Торба со Магнетни

DEN 192.00

Од стока
Достапно.

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.За Huawei P9 Обичен Текстура Вертикална Флип Кожа Случај Половината Торба со Магнетни Тока(Црна).Добар Случај Cover About на product1. Модерен вертикална флип мобилен телефон случај.2. Специјално дизајнирани за Huawei P9.3. Се користи за да држете го вашиот мобилен телефон и го чува корисна.4. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, вдлабнатини и dings во секојдневна употреба.5. Тоа е стилски, лесен и пријатен бизнис торба.6. СТП кожа, ви дава голема справи со чувство.7. Совршен за употреба со појас за полесно носење.

За производот

Купувачите избираат и