• Свеж
HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај за Галакси On5 / G5500 Каки Поставата Вертикална Флип Магнетни Тока СТП Кожа Случај (Црн) (Боја : Црна)

HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај за Галакси On5 / G5500 Каки Поставата Вертикална Флип Магнетни Тока СТП

DEN 192.00

Од стока
Достапно.

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.Добар Случај Cover1. Бренд нови 2. Дизајн да совршено се вклопуваат прецизност за вашиот таблет 3. Едноставно, удобно, лесно да се носат 4. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат 5. Сите копчиња и пристаништа се лесно да пристапите до 6. Кожени материјал е ниска употреба на јаглерод, чиста, nontoxic на луѓето, може да се увери за да се носат, заштита на здравјето на вас и вашето семејство 7. Конкретно одговара за Samsung Галакси On5 / G5500.

За производот

Купувачите избираат и