• Свеж
Fcclss Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A21, Samsung A21 Случај СТП Кожа Клип Флип Паричникот Случај со врвка за околу Рака & Картичка & Пари Џеб & Потпирачот Флип, Shockproof З

Fcclss Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A21, Samsung A21 Случај СТП Кожа Клип Флип Паричникот Случај

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Само совршено дизајниран за Samsung Галакси A21. [Забелешка : Екран заштитник НЕ е вклучен!].Направени од високо-квалитет премиум СТП кожа и TPU материјал, го прават овој случај shockproof, песок-доказ и прав-доказ.Овој случај вклучува картичка слотови и пари џеб за да ги зачувувате вашите кредитни картички, ПРОЕКТ и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.Стојат функција поставува рацете да ви бидат слободни, додека гледањето на видео или повеќе, и да се обезбеди мулти-агли на гледање.Едноставен за инсталација и отстранување, лесен пристап до сите копчиња и функции.Магнет затворач за лесно да ги отворите со безбедни чекање кога е затворен, безбедно држачот на вашиот телефон, вашиот картички, пари и ID. [Забелешка : магнет нема да влијае на приемот на сигналот или било функции.].Сите околу заштита со шок-апсорпција агол и застана на работ околу екран и камера се направи овој случај силни заштитни.Добро заштита, но не многу тежина и гломазна, лесно да се носат во вашите раце, џебови и чанти.

За производот

Купувачите избираат и