• Свеж
Мобилен Телефон Кеси за Huawei P20 Про Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard(Сина) Случа?

Мобилен Телефон Кеси за Huawei P20 Про Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со

DEN 237.84

Од стока
Достапно.

1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил. 3. Случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 4. Бесплатно, без отстранување на случај.За Huawei P20 Про Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard(Сино).Добар Случај Cover1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Со картичката слотови, lanyard и паричник, практични и функционални. 5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

За производот

Купувачите избираат и