• Свеж
kwmobile прекривачот Компатибилен со LG G3 S - СТП Кожа Мобилен Телефон Случај со Прозорецот отвор - Бела

kwmobile прекривачот Компатибилен со LG G3 S - СТП Кожа Мобилен Телефон Случај со Прозорецот отвор - Бела

DEN 297.60

Од стока
Достапно.

ПРОЗОРЕЦ НА СВЕТОТ што се : kwmobile мобилен телефон прекривачот за LG G3 ' S ви дава сите важни информации со само еден поглед, без scarificing заштита.Вашиот паметен телефон е секогаш подеднакво заштитени tfrom предниот дел на грбот.Екстра прозорецот ви овозможува да се провери време и без известувања.ГОЛЕМИОТ ОТВОР, ГОЛЕМИОТ ЗАТВОРАЊЕ : На количка за паметен телефон торба може да се отвори брзо и лесно.Уживајте во чувството на леснотија додека телефонот е целосно заштитени.Предната и задната Заштита - тоа не можеше да се добие било подобро.ФЛИП ФЛИП ФЛИП! : На kwmobile прекривачот за LG G3 S е здрав и многу умно дизајниран.Го штити на предната и задната страна на вашиот мобилен телефон подеднакво.ШАРЕНИ КАКО ЖИВОТОТ Е : Облечи вашиот паметен телефон во нова боја и да се направи тоа огледало на вашиот свет.Answer : ___________________________ NOTE : грб на случајот замена на капакот на батеријата, што значи дека мора да биде отстранет во прв план.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details A ПРОЗОРЕЦ НА СВЕТОТ што се : kwmobile мобилен телефон прекривачот за LG G3 ' S ви дава сите важни информации со само еден поглед, без scarificing заштита.Вашиот паметен телефон е секогаш подеднакво заштитени tfrom предниот дел на грбот.Екстра прозорецот ви овозможува да го проверите времето и известувања без отворање на случајот.ГОЛЕМИОТ ОТВОР, ГОЛЕМИОТ ЗАТВОРАЊЕ : На количка за паметен телефон торба може да се отвори брзо и лесно.Уживајте во чувството на леснотија додека телефонот е целосно заштитени.Предната и задната Заштита - тоа не можеше да се добие било подобро.ФЛИП ФЛИП ФЛИП! : На kwmobile прекривачот за LG G3 S е здрав и многу умно дизајниран.Го штити на предната и задната страна на вашиот мобилен телефон подеднакво.ШАРЕНИ КАКО ЖИВОТОТ Е : Облечи вашиот паметен телефон во нова боја и да се направи тоа огледало на вашиот свет.НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ЗА ВАС : Кога ќе се купи kwmobile производ можете исто така да имаат корист од помош и помошта на нашата грижа за корисници на услуги.Answer : ___________________________ NOTE : грб на случајот замена на капакот на батеријата, што значи дека мора да биде отстранет во прв план.Обемот на Delivery1x прекривачот со прозорецот и вештачка кожа покрие Компатибилен со LG G3 S.

За производот

Купувачите избираат и