• Свеж
OvisLink Слушалки за Телефон за Повик Центар | Комплетен Сет Вклучуваат Dial Подлога Телефон Бучава Поништување на Еден Уво Call Центар Слушалки | Удобно за Сите-Ден употре?

OvisLink Слушалки за Телефон за Повик Центар | Комплетен Сет Вклучуваат Dial Подлога Телефон Бучава Поништување

DEN 1678.80

Од стока
Достапно.

На збор со еден уво call центар слушалки се во тек на Главата стил со прилагодливи headband, флексибилни и rotatable микрофон бум кои корисникот може да ги пласираат слушалката во текот на лево или десно уво. *** Нема потреба да го користите батеријата ниту адаптер Доживотна Гаранција Ovis Link Доживотна Гаранција Политика : Можете да испратите неисправни за слушалки за да Ovis Link адреса (во U.Премиум гласовен квалитет – При користење со Ovis Link call центар слушалки, dial подлога телефонски му дава на корисникот солидна јасно природните глас со никој електронски потпевнува, мост нема статични бучава. ✅ Се поврзете со редовната телефонска линија и Vo IP адаптери.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.За call центар корисници dial повици побрзо и полесно, телефонот доаѓа со едноставно бирање на тастатурата дека има функции како неми, контрола на јачина на звук, бирање, на чекање. ✅ Телефон и слушалки заедно да ви обезбеди Солидна , Јасен Глас Квалитет, без електроника бучава.Ovis Link Слушалки за телефон е телефон за повик центар за корисници кои се на телефон за сите дена.Телефон е дизајниран за корисникот на сите денови удобност.Удобно дизајн – dial подлога големина е совршен за редовни раце.) за поправка во секое време.На аголот помеѓу тастатурата и десктоп е наменета за корисници се релаксирате со своите раце врз бирото и лесно да бирате телефонски броеви на тастатурата.Телефонот е мала десктоп единица која трае помалку простор од call центар просторија е мала маса. ✅ Брод Брзо : Нарачки примени до 1 : 00 PM Pacific Time превезува на истиот работен ден.Преку слушалки карактеристики вклучени поништување бучава, акустична шок заштита, метежот-слободен извиткани мозок, leatherette уво перница.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. На Над-the-раководител стил на високо квалитетни слушалки. (Види Ovis Link Доживотна Гаранција политика за опис на производот). ✅ Телефон во собата доаѓа со dial телефонска тастатура, едно уво call центар слушалки и Брз Исклучите кабелот за напојување.Физички оштетувања, уреди оштетени од молња, поплава, пожар, електричен, вода и надградба на софтвер, други "дела божји" се што не е покриена од страна на нашите гаранција политика.Едноставен за употреба, Мал во големина, Нема потреба батеријата ниту адаптер.Овој телефон во собата доаѓа со следните два предмети : 1. На headsettelephone 2.Да се направи на корисникот рака-бесплатно, телефонот доаѓа хумор на Над-the-Раководител стил слушалки, наместо на редовни рака приемник.Цел Живот Производство Со Гаранција.Моќ извира покриени од еден ден.

За производот

Купувачите избираат и