• Свеж
VTech AT&T 210BK Corded TrimLine Телефон,Запалени Тастатурата, Црна

VTech AT&T 210BK Corded TrimLine Телефон,Запалени Тастатурата, Црна

DEN 755.76

Од стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се продаваат како 1 EA.Trimline Corded Телефон нуди едноставна, сигурна corded операција за отстранување на барање за неоправдан cordless мобилен телефон додека здрав изградба обезбедува долготрајни перформанси.Чист дизајн го прави лесен одговара на било кој шалтер или ѕид.Телефонски функции ќе работи без потреба за НАИЗМЕНИЧНА струја, па не треба да го приклучиш во AC штекер.Запалени тастатурата функционира телефон, дури и во ниско-светлосни услови со помош на позадинско осветлување на копчињата.Три копчиња испорача еден допир бирање на итниот или често се нарекува броеви.Брзо бирање продавници до 10 телефонски броеви за лесно бирање.Последниот број redial повици на последниот број нарекува со допир на едно копче.Слушно помагало-компатибилен corded телефон, исто така, има нем, флеш, приемник-контрола на јачина на звук и измамник-контрола на јачина на звук.

За производот

Купувачите избираат и