• Свеж
Античкиот Ретро Ѕид Монтирани Телефонски Corded Телефон, Антички Флеш Телефони, Продолжување, Телефон, Мода Виси Повикувачот Ѕид Монтирани со Сина Светлина, позадинс?

Античкиот Ретро Ѕид Монтирани Телефонски Corded Телефон, Антички Флеш Телефони, Продолжување, Телефон, Мода

DEN 671.76

Од стока
Достапно.

Двојно Сместување:дното не се лизга мат ви овозможува да го поставите на маса без лизгање, и на ѕид-монтирани дизајн ви овозможува да го ставите на ѕид.Бронза и црвена бакарни телефонски употреба круг метални копчиња, додека круг јасно пластика копчиња за црниот орев еден.Овој телефон со антички ретро дизајн е добар избор за луѓе кои се следат модата.Три различни стил може целосно да одговара на вашите побарувачката.Хуманизирано Дизајн:Овој ѕид телефонот е старомодно.Можете да ја ставите на ѕид или на пулт како што треба.На заградата на површината се спречи рачка од испаѓање.Прилагодување копче на грбот може да се користи за да се прилагоди на прстен големина колку што е потребно.Совршена декорација на маса или на ѕид.Обемот на тонови на ѕвонење и факултетот за повторно бирање и пауза функции исто така, може да се прилагоди.Ергономски Дизајн:Ергономски дизајн обезбедува максимална удобност и практичност.Боја на копчињата нема да исчезнат.Лесен за употреба.Лесно да се инсталира.Ретро фиксни имаат големи, јасно копчиња.Дизајнот на ова голем број подлога ви овозможува да гледате и јасно се идентификуваат броеви на прв поглед.Не грижете се, за да не гледаат копчиња.Висок квалитет на Повици:Ретро фиксни телефони имаат висока дефиниција квалитет на звукот, стабилна сигнали, и high-definition на квалитетот на повикот.Квалитетот на звукот е јасно, твојот глас се пренесува 100% и содржина на повик е јасно и коишто се слушаат.Кога повикот е примена, сина светлина ќе биде прикажано подолу, што ќе ви донесе поинакво искуство.Она што е уште поважно, таа, исто така, може да се прилагоди на прстени на јачината на звукот и вграден во redial и пауза функции.Високо-квалитетни Материјали:На телефонот е направен од високо-квалитет на пластика, со одлични рака чувство, носат-отпорни, и шок-отпорни, високо-квалитетни, издржливи и долготрајни.Тоа има ретро и убав изглед без да се губи секоја бајка карактеристики.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, можете да не контактирате во секое време,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време,ве молиме да бидат сигурни да се купи.

За производот

Купувачите избираат и