• Свеж
Corded Телефон, Дома Хотел Жичен Corded Десктоп Телефон Caller ID Канцеларија Земјени Фиксни Телефони, со англиски Екранот DTMF/FSK Поддршка (Бела)

Corded Телефон, Дома Хотел Жичен Corded Десктоп Телефон Caller ID Канцеларија Земјени Фиксни Телефони, со англиски

DEN 813.36

Од стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [DTMF/FAK СИСТЕМ] Ја DTMF/FSK Системи поддржува и двете DTMF и FSK системи, кои го прават овој десктоп corded телефон погоден за различни ситуации. [ЕДНО-КОПЧЕ за БИРАЊЕ ПОДДРШКА]фиксната телефонска поддршка едно-копче за повторно бирање на последниот сет на избирање броеви, притиснете го копчето за еден допир dial автоматски да бирате надвор. [ФЛЕШ ФУНКЦИЈА] флеш функција ви овозможува да бирате нов телефонски број, додека сте за да се откажам овој оние без ставање дршката надолу. [Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид] телефон доаѓа без упатство, ве молиме да знаат ова пред да го купат.На corded телефон е придвижуван од telephoneline и тоа;s не екстра напојување потребно. [CALLER ID] На caller ID може да знаат кој е повикување на прв поглед, и не се во реално време, датум и недела екранот.Спецификација : Тип : Телефонски Модел : KX-T8204 Материјал : АБС боја : Бела Екранот : Да Снабдувањето со Електрична енергија : телефонска линија на Снабдување со Електрична енергија, без дополнителни Снабдување со Електрична енергија потребни Место : рамна, НЕ може да се монтира на ѕид Тежина : Околу. 618g Пакет листа : 1 x Телефон 1 x Справи со 1 x Справи со Кабел 1 x Telephone Линија Забелешка : 1. Ве молиме имајте во предвид дека овој тип на телефон НЕ може да се монтира на ѕид. 2. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.

За производот

Type:
Telephone
Model:
KX-T8204
Material:
ABS
color:
White
Display:
Yes
Electricity Supply:
telephone line Electricity Supply, no additional Electricity Supply required
Place:
flat, can NOT be wall mounted
Weight:
Approx. 618g
Package list:
1 x Telephone :
1 x Handle :
1 x Handle Cable :
1 xTelephone Line :
Note:
1. Please note that this type of phone can NOT be mounted to wall. :
2. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your kind understanding. :

Купувачите избираат и