• Свеж
Античкиот Ретро Ѕид Монтирани Телефонски Corded Телефон, Антички Флеш Телефони, Продолжување, Телефон, Мода Виси Повикувачот Ѕид Монтирани со Сина Светлина, позадинс?

Античкиот Ретро Ѕид Монтирани Телефонски Corded Телефон, Антички Флеш Телефони, Продолжување, Телефон, Мода

DEN 671.76

Од стока
Достапно.

Она што е уште поважно, таа, исто така, може да се прилагоди на прстени на јачината на звукот и вграден во redial и пауза функции.Исклучителна изработка, одличен квалитет!Спецификации : Тежина : 350g Снимка функција : никој Број складирање функција : никој Боја : Бронза, Црвена Бакар, Црн Орев (Изборен) Изглед : антички, занает, антички телефон Пакет Листа : 1 * Телефон 1 * Телефонски Кабел 1 * Прирачник за Корисникот.Моќ извира покриени од еден ден.Тоа има ретро и убав изглед без да се губи секоја бајка карактеристики.Совршена декорација на маса или на ѕид.На заградата на површината се спречи рачка од испаѓање.

За производот

Купувачите избираат и