• Свеж
AT&T CL2940 Corded Звучникот со Голем Екран

AT&T CL2940 Corded Звучникот со Голем Екран

DEN 1658.40

Од стока
Достапно.

Се продаваат како 1 Секој.Големи Копчиња.Голем Навалите Екранот.Црна.Екстра-гласно измамник.Комуницираат со леснотија со Corded Звучникот со Голем Екран.Црна corded телефон карактеристики големи копчиња, голем наслов екранот и линија на моќта на владата.Со едноставни, corded работа, телефон е компатибилен со апаратчиња за слушање.Табела - и на ѕид-mountable телефонот има и приемникот и измамник контрола на јачина на звук.Телефонот работи, без НАИЗМЕНИЧНА струја.За ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Повикувачот да функционира, четири АА батерии (не се вклучени) се неопходни.

За производот

Купувачите избираат и