• Свеж
ZXCVB Цврсто Дрво Ретро Телефон, Дома Жичен земјени, Ѕид Монтирани Фиксна Телефонска - Ротари бирате и Класичната Метален Часовник (Боја : Ротирачки бирање)

ZXCVB Цврсто Дрво Ретро Телефон, Дома Жичен земјени, Ѕид Монтирани Фиксна Телефонска - Ротари бирате и Класичната

DEN 1677.60

Од стока
Достапно.

★ Класичната телефон, го задржува појавата и употребата на стариот бирање телефонски број, за да се задоволат потребите на ретро семејство. ★ Се рачно изработени, користење на еколошки-пријателски дрво материјали за прецизност обработка на дрво посебни дрво лак да се направи производ повеќе текстура. ★ Погодни за домови, канцеларии, луксузни домови, star хотели, галерии, накит фирми и така натаму. ★ Бирање аудио системот се прилагодува на сите светски мрежи, е стариот dial-up телефонски бирање брзото 6 пати повеќе. ★ Метал механички тонови на ѕвонење јасно и пријатен, многу добра текстура.Додадете redial и hands-free карактеристики, повеќе лесен за употреба.Ѕидот виси антички дизајн, ретро микрофон, класичен носталгија, со висок украсни вредност и употреба вредност.Целосно позлатен бронза Европски стил шема микрофон, топ-како имитација на бакар бел дизајн, ретро-изглед стил.Носталгијата е начин на живот.За долго време, на пример, повици само може да се најде во се користи битпазар.Телефон категорија : Corded phone Placement : Ѕид-mounted Material : дрво, метал и композитни, ABSSize : 38*19*11cm Gross тежина : 3 kg Tips : Поради прирачник за мерење, постои мала грешка, тоа е нормално.

За производот

Купувачите избираат и