• Свеж
Corded Телефон Биро Фиксни Телефонски со позадинско осветлување Приказ Caller ID & Повик на Чекање) Функцијата, за Дома Канцеларија (Бела)(Бело)

Corded Телефон Биро Фиксни Телефонски со позадинско осветлување Приказ Caller ID & Повик на Чекање) Функцијата,

DEN 767.76

Од стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Добри Перформанси на Овој мал телефон поддржува FSK/DTMF Двоен Систем за Автоматско Откривање, на квалитетот на повикот е стабилна и јасно, многу практични за дом или канцеларија употреба.Лесен за инсталација и Употреба Може да биде поставен на десктоп; обезбедува многу функции за практично користење, вклучувајќи REDIAL функција, Пред бирање Функцијата за Повик на Чекање и повеќе; напојува од страна на телефонска линија, нема потреба да го инсталирате на батеријата, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Моќен Складирање Функција Најмногу 30 групи од 12 цифри повик и 10 групи 12 цифри појдовен повик Број/време за проверка на повикувачки број, брзо нагоре/надолу се провери и повторно бирање, ќе ви овозможи да се провери и да се јавите на повикувачот погодно.LCD Дисплеј со Светло Зелена позадинско осветлување Двете Повик и повик-out броеви ќе бидат прикажани, чуваат за лесен преглед; LCD дисплеј, исто така, покажуваат календар информации, вклучувајќи реално време, неделата, денот.Мала и лесна Тежина Компактен дизајн, полн со модни воздух и технолошки чувствуваат, ова десктоп телефон не заземаат многу простор, и може да се вклопат во атмосферата и дома или во канцеларија.Карактеристики : 1. FSK/DTMF двоен систем. 2. Лесен за инсталација : Може да биде ставен на десктоп. 3. Максимум 30 групи од 12 цифри повик и 10 групи 12 цифри појдовен повик. 4. Број/време за проверка на повикувачки број, брзо нагоре/надолу се провери и повторно бирање. 5. Високо квалитетна ABS материјал, издржлив за долг животен век. 6. Напојува од страна на телефонска линија, нема потреба да го инсталирате на батеријата, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Спецификација : Боја : Црна, Бела (Изборен) Модел : KX-T076 Снабдување со Електрична енергија : Телефонска Линија на Снабдување со Електрична енергија Големина : прибл. 19.5 x 12.8 х 4.5 cm / 7.7 x 5.0 x 1.8 во Тежина : околу. 462g Пакет Листа : 1 x Телефон 1 x Телефонски Кабел 1 x Справи со 1 x Справи со Кабел.

За производот

Купувачите избираат и