• Свеж
Aquascape 98489 3-Брз Начин-Поврзете Езерцето, Градинарски и Пејсажи Осветлување Splitter

Aquascape 98489 3-Брз Начин-Поврзете Езерцето, Градинарски и Пејсажи Осветлување Splitter

DEN 287.52

Од стока
Достапно.

Splitter поврзува 3 светлосни тела на еден трансформатор.Брз-поврзете фитинзи направи инсталацијата едноставен и лесен.Ја елиминира потребата да се намали и да го поврзете вашиот езерце светла во трансформатор. 6-инчен кабелот должина го прави лесно да се движи на splitter за време на инсталацијата.Може да биде врзано за да додадете дополнителни тела.Стил : 3-Начин Aquascape нуди само правото додатоци да се направи инсталирање на вашата градина, базен, фонтана и пејсажи осветлување едноставен и лесен.

За производот

Купувачите избираат и