• Свеж
Езерцето Светла Подводни LED Светла IP68 Водоотпорен Подводни Пејсажи Место Светла 36 Led диоди RGB Боја, Менување на Декоративни Осветлување со Далечински управувач за Г

Езерцето Светла Подводни LED Светла IP68 Водоотпорен Подводни Пејсажи Место Светла 36 Led диоди RGB Боја, Менување

DEN 1247.76

Од стока
Достапно.

Шарени LED Светла : Овој пејзаж светлина употреба на 36 RGB LED светла со 16 боја 4 режими и controled со безжичен далечински управувач, кој може да ги прилагодите јачината на светлината и промена на бојата брзина.IP68 Водоотпорен : Навистина 100% IP68, побезбедно, повеќе траен и еколошки во вода со усвојување АБС инженеринг пластика, permanet водоотпорен ефект. 5-во-1 Место светло : линијата од приклучокот на првата светлина е 7 метри(2.2 m), на линија помеѓу 2 светла е 4,5 метри(1.4 м), оваа ќе се сретнат повеќе треба од различни сцени.И можете да додадете прошири линија за линија дел од приклучокот на првата светлина. 180° ПРИЛАГОДЛИВИ : заеднички штанд може да се прилагоди од страна на 180°, што го прави rotatable во сите видови агли на гледање по желба и лесно за употреба вшмукување чаши да бидат монтирани или фиксна мазна површина, вертикално и хоризонтално.Соодветни Апликации:Многу лесен за употреба во место како водопад, фонтана, базен, аквариум, риба резервоарот, градина езерцето итн.Излез : 12 V влез за DV.Текст : AC 100-240 V.Светла Боја : 16 боја и 4 режими.Материјал : ABS пластика, акрилик стакло.Smiful multipe боја пејзаж светла е голема светлина за аквариум, езерцето, базен, водопад, фонтана, риба резервоарот, gardon и така натаму.Тоа оди 16 бои четири различни брзини за strobes или да трепка.Вие сте во можност да ги собереш без оглед на бојата што сакате и да го стави тоа во каков и да е dimness што би сакале.

За производот

Купувачите избираат и