• Свеж
[8-Pack] Подводни Led Светла со Remotes, Kinhon Тиква Светла Водоотпорен Батерија за Led Светла, Подводни Езерцето Светла RGB Мулти-Боја Базен Светла за Founttain, Базен, Градина, Свадб

[8-Pack] Подводни Led Светла со Remotes, Kinhon Тиква Светла Водоотпорен Батерија за Led Светла, Подводни Езерцето

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Светлосно ШОУ Шарени светилки ефект може да биде лесно да се додава во вашиот декор со овие единствена светла.Место тоа до каде што сакате да бидат осветлени, сите вашиот гостин на партијата ќе уживате во одлична атмосфера и уникатни романтично чувство. 16 БОИ 4 РЕЖИМИ Секоја вода, светлина доаѓа со 24 копче за заштеда на енергија далечински контролер. 16 единствени бои и 4 различни режими се достапни.Кул нешто да се промени средината сакате за неколку секунди.ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО УПОТРЕБАПодводни светилки не се користи само во затворен простор за цвет вазни, риба резервоарот, аквариум, топли кади светлосни украси на дневниот се користи.Исто така широко се користи на отворено на базен, фонтана, мраз кофа за забава или свадба декорација.Батеријата Напојува ЛЕД Светла.БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА ЛЕД СВЕТЛАСекоја RGB светлина напојува со три AAA батерии (батерии не се вклучени).Безжични и безбедно.Погодно да го замени додека батериите ќе се истрошат.IP68 ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН Овие подводни LED светла се изработени од премиум двоен слој за водоотпорен материјал и со меки силиконски О-прстен за вдп запечатување.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-Ние нудиме 12 месеци Гаранција за нашите подводни led светла.Без оглед на причината.Ако имате било какви Прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Број на Предмети : 8.

За производот

Купувачите избираат и