• Свеж
PROSTEEL Нерѓосувачки Челик Аллах Ѓердан, Муслимани Исламската Накит,Младата Месечина,Eid Подарок,арапски Ѓердан,Злато/Сребрена на Ѕвонење, Дојде Подарок Кутија

PROSTEEL Нерѓосувачки Челик Аллах Ѓердан, Муслимани Исламската Накит,Младата Месечина,Eid Подарок,арапски Ѓердан,Злато/Сребрена

DEN 286.80

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ♦ Метал : 100% 316 L не ' рѓосувачки челик, со висок квалитет и еколошки, никел слободни, противалергиски, Погоден за чувствителна кожа. ♦ Вклучувајќи Pendant 1 + 1 Синџир. ♦ Должина на синџирот : 20 инчи-22 инчен прилагодливи, заврши со појавување на нерѓосувачки челик hummer затворач.Многу Цврсти и Издржливи, добро за секојдневно носење. ♦ Еден напор, секојдневни ѓердан - голема сам или обложени!Нежен, Минималистички, Тренди Ѓердан. ♦ Дојде Подарок Кутија & Накит Торбичка, Подготвени за Kinki или да се Третираат!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Не ' рѓосувачки Челик Накит во Злато/Сребрена/Розово Злато/Црна Ѕвонење.Мажи/жени стилски накит од висок квалитет полиран не ' рѓосувачки челик,трајни, анти-алергиски, трајни, и боја задржување, добро за секојдневно носење.

За производот

Купувачите избираат и