• Свеж
Г-дин Пен - Електрични Гумичка за Полнење, 36 Гумичка Refills и 1 Четка, Батерија Управувана Гумичка, Електрични Гумичка, Електрични Гуми за Уметници, Електрични Молив Гу?

Г-дин Пен - Електрични Гумичка за Полнење, 36 Гумичка Refills и 1 Четка, Батерија Управувана Гумичка, Електрични

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

Ова електрична гумичка доаѓа со 36 екстра гумичка refills да се отстрани и замени и корисна четка за да расчистуваме мали делчиња на гумичка остави зад себе со молив или јаглен процесот на отстранување.Г-дин.Пенкало електрични гумичка за полнење е компактен и здрав.Тој е направен од висок квалитет, лесни и издржлива пластика.Електрични гумичка големина : 5" x 1", големина на четката : 4.5" x 0.65", рефил големина : 0.2" x 0.98. Кружни движење и силен мотор ви овозможи да се избрише насочени области ефикасно и прецизно.Во споредба со редовни гумичка, ова електрична гумичка може да ги избрише скици и цртежи побрзо и чисто.Ова електрична гумичка, која се напојува од батерии (Не се вклучени), ви помага да се ослободите вашите раце додека цртање и изработка.Ова електрична гумичка доаѓа со 36 екстра гумичка refills да се отстрани и замени и корисна четка за да расчистуваме мали делчиња на гумичка остави зад себе со молив или јаглен процесот на отстранување.Г-дин.Пенкало електрични гумичка за полнење е компактен и здрав.Тој е направен од висок квалитет, лесни и издржлива пластика.Електрични гумичка големина : 5" x 1", големина на четката : 4.5" x 0.65", рефил големина : 0.2" x 0.98.Кружни движење и силен мотор ви овозможи да се избрише насочени области ефикасно и прецизно.Во споредба со редовни гумичка, ова електрична гумичка може да ги избрише скици и цртежи побрзо и чисто.Ова електрична гумичка, која се напојува од батерии (Не се вклучени), ви помага да се ослободите вашите раце додека цртање и изработка.

За производот

Купувачите избираат и