• Свеж
Derwent USB Полнење Гумичка (2305810)

Derwent USB Полнење Гумичка (2305810)

DEN 839.76

Од стока
Достапно.

Долготрајни полнење, нема потреба за промена на батериите.USB полнење гумичка доаѓа со вграден-во 500m Ah литиум-јонска батерија која е дополнет со USB за погодност и долготрајни полнење.Нема потреба за промена на батериите.Вклучува USB полнење доведе и 20 гумичка refills, (10 големи гуми 5mm и 10 дополнителна парична казна гуми 2.4 mm дијаметар).Дополнителна парична казна гумичка е совршен за фино коса линија бришењето за детални уметничко дело и технички цртеж.USB полнење гумичка доаѓа со вграден-во 500m Ah литиум-јонска батерија која е дополнет со USB за погодност и долготрајни полнење.Нема потреба за промена на батериите.Вклучува USB полнење доведе и 20 гумичка refills, (10 големи гуми 5mm и 10 дополнителна парична казна гумичка 2.4 mm дијаметар).Дополнителна парична казна гумичка е совршен за фино коса линија бришењето за детални уметничко дело и технички цртеж.Функцијата копчето е дизајниран да им помогнам на и надвор, кога е потребно, дозволувајќи им на вашата рака да се одржи слободно за максимална контрола.Погоден за левата и десната страна употреба.Се укинува брзо и прецизно.Не абразивни со кружни мотор во движење.

За производот

Купувачите избираат и