• Свеж
Giamrs Електрични Градите Пумпа, Надградени Двојно Доењето Пумпа со 4 Режими & 36 Нивоа, 2 Големини Прирабници, Пренослива Батерија Градите Пумпи за Патување, Дома, Возењ

Giamrs Електрични Градите Пумпа, Надградени Двојно Доењето Пумпа со 4 Режими & 36 Нивоа, 2 Големини Прирабници,

DEN 1170.96

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Болка Бесплатен и Брз Цицање - 4 Режими обезбеди 2 Големини Фланши за мајка да одговара на градите совршено и да се спречи млеко излегуваат во јавноста надвор. 【Повеќе Модерни Тајмер функција може да ги споделите мајка знае колку долго тие се користат, интелигентни мемориска функција автоматски ќе се сеќавам на последниот користи settings. 【Преносни & Батерија - Погоден за секоја ситуација】Giamrs градите пумпи е мал и компактен, мајка може да го стави во Fanny пак ,пелена торба за извршување, и електрични градите пумпа имаат 2200m Ah литиум батерија, изработка на пумпата работи 4-5 20-30 мин пати.USB кабелот на полначот, тоа е совршен за патување и да одат надвор. 【Висок Квалитет и Анти-backflow Дизајн】 Сите делови на дојката пумпи се направени од храна одделение материјал, многу безбедно да се користи.Анти-backflow Дизајн може ефикасно да се спречи ракот на млеко од вливаат во моторот или цевковод, оштетување на квалитетот на млекото и домаќин. 【Лесно за Чување и Чистење - Шише со затворен капак &Висока температура отпор】Нашите шише со затворен поклопец е погодно за мајки да си го цица млеко надвор и чување на мајчино млеко за да се спречи истекување.Сите делови може да се расклопуваат и составуваат, лесно е да се користи и чиста.Делови на производот се отпорни на висока температура, до 390 ℉(моторот не може да се sterilized).Gimars Преносни Електрични Градите Пумпа им овозможува на мајката да си го цица млеко од дома, надвор и во канцеларија, во секое време, со цел за повеќе млеко ,помалку време и за мајка која пумпа неколку пати на ден!Дозволете бебето да пие свежо мајчино млеко и расте здрава секој ден !.Совет : Пред цицање, ве молиме да користите топла крпа за да се загрее на градите, па како да целосно да се прошири на дојката, кои можат да бидат поефикасни за цицање.

За производот

Купувачите избираат и