• Свеж
TIMBAY Двоен Електричен Градите Пумпа, Преносни Доењето Млеко Пумпа со 3 Начини & 9 Нивоа, екран осетлив на допир LED Дисплеј, Ултра-Тивка Батерија, и Backflow Заштитник

TIMBAY Двоен Електричен Градите Пумпа, Преносни Доењето Млеко Пумпа со 3 Начини & 9 Нивоа, екран осетлив на

DEN 1432.56

Од стока
Достапно.

【Прилагодливи Вшмукување】TIMBAY двојна електрична градите пумпа има 3 начини (Стимулација, Масажа, Транспорт) и 9 нивоа на вшмукување за да се задоволат потребите на повеќето мајки.На прилагодливи фреквенција помага да се оптимизира на доењето, олеснување на градите болка, и да го зголеми комфорот и на производството на млеко. 【Сафет миење или стерилизирате цевки, бидејќи водата ќе влезе во машина преку цевки и ја оштети.Цевки се одвоени од млеко, не треба да се исчистат.Пред употреба, проверете дали тоа е добро поврзан без воздух истекување.Во спротивно, тоа ќе влијае на цицање ефект.Градите транспорт време е соодветно да се 15 минути, не повеќе од 30 минути.TIMBAY Двоен Електричен Градите Пумпа дизајн може да се постигне високо ефикасни suckling, изразат повеќе млеко во помалку време.Тоа може да заштедите и до 50% од вашето време, да се подобри ефикасноста, навистина важно за нови мајки.Тоа ќе биде добар помошник за мајки, што ќе ви овозможи да се задржи повеќе удобно молзење позиција.Пумпа моторни × 1 Baby шише × 2 Silicone Petal Премин Перница Дијафрагмата × 2 Duckbill вентил × 2 USB кабел × 1 Tubes × 2single/Двојно конвертор × 1.

За производот

Купувачите избираат и