• Свеж
COOFANDY машки Костум Вест Тенок Одговара Бизнис Свадба Елеци Фустан Waistcoat

COOFANDY машки Костум Вест Тенок Одговара Бизнис Свадба Елеци Фустан Waistcoat

DEN 594.96

Од стока
Достапно.

На Мажите одговараат вест дизајн со shawl јака, Две вистински странични џебови и еден вистински градите џеб;Прилагодливи назад појас,3 Копчиња V деколте, мажите се облекуваат за вест,Новиот Стилски тенок одговара стил црна, сива,сина вест за мажите.Копче затворање.Сметаат дека спарувањето на waistcoat со Вратоврска/Поклон-вратоврска/Кошула/Одговараат/Tuxedo/Одговараат/Грб/Панталони/Кожени Чевли и вие сте сите во собата во потрага страшни.Костум вест може да носи повеќе од една маица и во една-гради јакна или палто, можете да додадете вратот вратоврска, лак вратоврска или нема ништо во различни прилики.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ракавот : Без Ракави.Тенок одговара стил, v деколте, и контраст боја дизајн.Не исчезнува, нема нарушување, анти-навремено и не е лесно да се pilling.Ние се постави високи стандарди за квалитет на производот и им понуди облека на различни стилови, вклучувајќи костуми, кошули, мода дуксери & суичери, џемпери, јакна & палта, панталони и шорцеви, итн. 80% Полиестер, 20% Viscose.Па По Сечење на Конците, Вие може да ја користите џебови.Одлично за неформални или формални носат.Костум вест може да носи повеќе од една маица и во една-гради јакна или палто, можете да додадете вратот вратоврска, лак вратоврска или нема ништо во различни прилики.Сезона : Сите Сезони. 3 Копчиња и 3 џебови декорација.Сува Чиста или Рака Мие.Облека за Нега : Миење на рацете max 40℃, Капе рамен сушење во сенка, Ниско ниво на железо.Деколте : V Деколте.За да се осигура вашата најдобро одговара на големината на,ве молиме проверете ја големината информации внимателно да бидете сигурни дека вашата мерење пред да нарачате.Модел : Контраст Боја.Повод : Бизнис,Секојдневен,Свадба,Датира,Матурска,Прослава,Церемонијата.COOFANDY е сигурен бренд, давајќи им на луѓето можност да го изразат нивниот вкус и елеганција.Костум вест е око-фаќање на изглед како и повеќе популарни еден.

За производот

Купувачите избираат и