• Свеж
Vcansion Мажите Отворено Стојат Јака Руно Јакна Вест Секојдневен Поместена Вест Палта

Vcansion Мажите Отворено Стојат Јака Руно Јакна Вест Секојдневен Поместена Вест Палта

DEN 839.52

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Мулти џебови,2 страна размавта џебови, еден внатрешен џеб на градите.Навој полите,навој ткаенината да се задржи топло,Стенд-јака - Стенд-јака дизајн ќе се зголеми вашата визуелна висина,Машина за миење ладно / Собори сува / не кајгана.Полиестер Руно наредени .Издржливи полиестер ткаенини и паралелно quilted дизајн со парична казна шиење занает,Полиестер Руно наредени.Убав топол вест е совршен со tee кошули, тешки палта, фармерки, спортски панталони, чизми, или други повик носат за пролет, есен или зима сезона, Повод : Секојдневниот Носат, Работа, Купување, Одмор, Прошетка Пешачење, Велосипедизам.ВНИМАНИЕ : сите предмети се НИ ГОЛЕМИНА за избор, не Азија ГОЛЕМИНА.Но, неколку елементи, ознака ги покажува Азија Стандард и старо лого.Waterporrf.Windproof.Топло .НИ S : Градите-44.09" Рамо-18.8" Должина-27.1";.НИ У : во Градите-45.66" Рамо-19.2" Должина-27.5";.НИ L : Градите-47.24" Рамо-19.6" Должина-27.9";.НИ XL : Градите-51.96" Рамо-19.9" Должина-ненамерно самоповредување, додека 28.2";.НИ 2 XL : Градите-53.54" Рамо-20.3" Должина-28.4";.НИ 3 XL : Градите-56.69 "Рамо-21.3" Должина-29.4";.

За производот

Купувачите избираат и